9 Haziran 2015

13. Proje Fuarı ve Yarışması Başarı ile Gerçekleştirildi

Öğrenciler, sanayinin önde gelen firmalarıyla çalışarak onların sorunlarına çözüm ürettiler. Son sınıf öğrencilermiz, sanayinin önde gelen firmalarının sorunlarına çözüm ürettiler. Oluşturulan takımlar ile 8 ay boyunca hem firma ortamında hem de okullarında hocalarının danışmanlığında çalıştılar. Arçelik, Pegasus, Unilever, Mudo, Eti Gıda, Tepe Home, Man, Enerjisa, Havelsan, Anadolu Jet, LCW gibi sanayi devlerinin katılımlarıyla gerçekleşen çalışmalar, bir yandan öğrencilere iş hayatını yaşayarak öğrenme deneyimi kazandırırken firmalara da ürün, yöntem veya hizmet süreçlerine ait karar destek sistemlerinde ölçülebilir faydalar sağladı. Bu yıl 23 projede 160 öğrenci görev alırken yapılan yarışma ile Birincilik ödülünü; Pegasus Havayolları İşbirliğinde gerçekleştirilen “Uçak Kullanımı ve Zamanında Kalkış Performansını İyileştiren Tarife Çizelgelemesi” Projesi.

İkincilik ödülünü; AnadoluJet İşbirliğinde gerçekleştirilen “Dalga Modeli Entegre Edilmiş Uçuş Çizelgeleme Optimizasyonu”projesi.

Üçüncülük ödülünü; Eti Gıda işbirliğinde gerçekleştirilen “Perakende Lojistiğinde Depo Süreçlerinin Optimizasyonu” projesi.

Poster ödülünü ise; Poster Ödülünü ise Yunus Marketler Zincirinde gerçekleşitirilen proje grubu aldı.

9 Haziran 2015
magnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram