Home » Ders Asistanları

Ders Asistanları

Ders Kodu Dersin Adı İsim | Ofis - Tel (290 XXXX) | E-Posta
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Büşra Güray | EA307 - 1156 | busra.guray@bilkent TA
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Buse Şen | EA327 - 1438 | buse.sen@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Ece Çiğdem Karakoyun | EA305 - 1289 | ece.cigdem@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Zehranaz Dönmez | EA305 - 1289 | zehranaz.donmez@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Muhammad Umer | EA307 - 1156 | muhammad.umer@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Onur Kılınç | EA325 - 3269 | onur.kilinc@bilkent TA
IE299 Summer Training I Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Ecenur Oğuz | EA307 - 1156 | ecenur.oguz@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Fatih Selim Aktaş | EA327 - 1438 | selim.aktas@bilkent TA
IE324 Simulation Atahan Bayır | EA327 - 1438 | atahan.bayir@bilkent TA
IE324 Simulation Seyit Ulutaş | EA307 - 1156 | seyit.ulutas@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Fahaar Mansoor Pirani | EA307 - 1156 | fahaar.pirani@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Nazlı Kalkan | EA325 - 3269 | nazli.kalkan@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Zeynep Güven | EA325 - 3269 | zeynep.guven@bilkent TA
IE375 Production Planning Said Ay | EA327 - 1438 | said.ay@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Ege Bilaloğlu | EA307 - 1156 | ege.bilaloglu@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Büşra Bayrak | EA325 - 3269 | busra.bayrak@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Deniz Şahin | EA327 - 1438 | deniz.sahin@bilkent TA
IE432 Quantitative Risk Management Merve Eser | EA325 - 3269 | merve.eser@bilkent TA
IE440 Introduction to Financial Engineering Wissam Al Ali | EA307 - 1156 | wissam@bilkent TA
IE443 Multi-objective Decision Analysis İzzet Egemen Elver | EA327 - 1438 | egemen.elver@bilkent TA
IE448 Financial Issues in Engineering Projects Şerife Yetişkin | EA305 - 1289 | serife.yetiskin@bilkent TA
IE457 Sustainable Operations Parinaz Toufani | EA307 - 1156 | parinaz.toufani@bilkent TA
IE463 Operations Scheduling Göksu Ece Okur | EA305 - 1289 | ece.okur@bilkent TA
IE468 Pricing and Revenue Optimization Çağla Ergül | EA327 - 1438 | cagla.ergul@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Ömer Ekmekcioğlu | EA327 - 1438 | omer.ekmekcioglu@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Seyit Ulutaş | EA307 - 1156 | seyit.ulutas@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis İsmail Burak Taş | EA327 - 1438 | burak.tas@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Tolunay Alankaya | EA327 - 1438 | tolunayalankaya@bilkent TA
IE482 Humanitarian Logistics Şebnem Manolya Demir | EA307 - 1156 | manolya.demir@bilkent TA
IE500 Mathematics of Operation Research Deniz Akkaya | EA327 - 1438 | deniz.akkaya@bilkent TA
IE505 Mathematical Programming Çağla Fatma Dursunoğlu | EA307 - 1156 | cagla.dursunoglu@bilkent TA
IE523 Probabilistic Analysis Çağla Fatma Dursunoğlu | EA307 - 1156 | cagla.dursunoglu@bilkent TA