Home » Ders Asistanları

Ders Asistanları

Ders Kodu Dersin Adı İsim | Ofis - Tel (290 XXXX) | E-Posta
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Gül Çulhan | EA327 - 1438 | gul.culhan@bilkent TA
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Okan Dükkancı | EA325 - 3269 | okan.dukkanci@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Nihal Berktaş | EA325 - 3269 | nihal.berktas@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Berk Şahin | - - - | berk.sahin@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Bashir Abdullahi Bashir | EA305 - 1289 | bashir.ab@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Mahsa Abbaszadeh | - - - | mahsa.abbaszadeh@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Halil İbrahim Bayrak | EA325 - 3269 | halil.bayrak@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Simay Tekgül | - - - | simay.tekgul@bilkent TA
IE324 Simulation Özlem Mahmutoğulları | EA305 - 1289 | o.mahmutogullari@bilkent TA
IE324 Simulation Aysu Özel | - - - | aysu.ozel@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Çağın Ürü | EA307 - 1156 | cagin.uru@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Mücahit Aygün | - - - | mucahit.aygun@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Deniz Emre | EA307 - 1156 | denizemre@bilkent TA
IE375 Production Planning Nazlıcan Arslan | EA305 - 1289 | nazlican.arslan@bilkent TA
IE375 Production Planning Emin Özyörük | - - - | emin.ozyoruk@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Zehranaz Dönmez | - - - | zehranaz.donmez@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Özge Şafak | EA307 - 1156 | ozge.safak@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Saliha Ferda Doğan | EA325 - 3269 | ferda.dogan@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Damla Akoluk | EA307 - 1156 | damla.akoluk@bilkent TA
IE399 Summer Training II Harun Avcı | EA327 - 1438 | harun.avci@bilkent TA
IE399 Summer Training II Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Kamyar Kargar | EA325 - 3269 | kamyar.kargar@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Simay Ayça Çolak | - - - | ayca.colak@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Barış Bilir | - - - | baris.bilir@bilkent TA
IE428 Project Scheduling Hajar Novin Salari | EA305 - 1289 | hajar@bilkent TA
IE432 Quantitative Risk Management İrfan Mahmutoğulları | EA305 - 1289 | a.mahmutogullari@bilkent TA
IE440 Introduction to Financial Engineering Nurtai Meimanjanov | EA327 - 1438 | nurtai@bilkent TA
IE451 Applied Data Analysis Beyza Çelik | EA325 - 3269 | beyza.celik@bilkent TA
IE457 Sustainable Operations Çağla Fatma Dursunoğlu | - - - | cagla.dursunoglu@bilkent TA
IE463 Operations Scheduling Yücel Naz Yetimoğlu | EA327 - 1438 | naz.yetimoglu@bilkent TA
IE468 Pricing and Revenue Optimization Farzad Shams | EA305 - 1289 | farzad.shams@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Pelin Keşrit | EA325 - 3269 | pelinkesrit@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Halit Metehan Dilaver | EA325 - 3269 | metehan.dilaver@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Ece Çiğdem | EA305 - 1289 | ece.cigdem@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Aleyna Kof | - - - | aleyna.kof@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Ecem Sever | - - - | ecem.sever@bilkent TA
IE500 Mathematics of Operation Research Milad Malekipirbazari | EA307 - 1156 | milad@bilkent TA
IE505 Mathematical Programming Muhammad Umer | EA307 - 1156 | muhammad.umer@bilkent TA
IE523 Probabilistic Analysis Parinaz Toufani | EA307 - 1156 | parinaz.toufani@bilkent TA