Home » Ders Asistanları

Ders Asistanları

Ders Kodu Dersin Adı İsim | Ofis - Tel (290 XXXX) | E-Posta
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Şerife Yetişkin | EA305 - 1289 | serife.yetiskin@bilkent TA
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Çağla Fatma Dursunoğlu | EA307 - 1156 | cagla.dursunoglu@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Beste Akbaş | EA305 - 1289 | beste.akbas@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Ömer Ekmekcioğlu | EA327 - 1438 | omer.ekmekcioglu@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Milad Malekipirbazari | EA307 - 1156 | milad@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Ece Çiğdem Karakoyun | EA305 - 1289 | ece.cigdem@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Zehranaz Dönmez | EA305 - 1289 | zehranaz.donmez@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Amanuel Moges | - - - | moges.shumye@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Muhammad Umer | EA307 - 1156 | muhammad.umer@bilkent TA
IE299 Summer Training I Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Deniz Akkaya | EA327 - 1438 | deniz.akkaya@bilkent TA
IE324 Simulation Mahsa Abbaszadeh | EA305 - 1289 | mahsa.abbaszadeh@bilkent TA
IE324 Simulation Efe Sertkaya | EA327 - 1438 | efe.sertkaya@bilkent TA
IE324 Simulation Deniz Barın | EA307 - 1156 | deniz.barin@bilkent TA
IE325 Stochastic Models İrem Nur Keskin | EA327 - 1438 | irem.keskin@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Bashir Abdullahi Bashir | EA305 - 1289 | bashir.ab@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Sabri Umur Çetin | EA325 - 3269 | umur.cetin@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Barış Bilir | EA327 - 1438 | baris.bilir@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Simay Ayça Çolak | EA305 - 1289 | ayca.colak@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Deniz Emre | EA307 - 1156 | denizemre@bilkent TA
IE375 Production Planning Emin Özyörük | EA325 - 3269 | emin.ozyoruk@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Dilara Sönmez | EA307 - 1156 | dilara.sonmez@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Duygu Söylemez | EA327 - 1438 | duygu.soylemez@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Deniz Şimşek | EA325 - 3269 | deniz.simsek@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Seyit Emre Düzoylum | EA327 - 1438 | emre.duzoylum@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Şifanur Çelik | EA325 - 3269 | sifanur.celik@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Parinaz Toufani | EA307 - 1156 | parinaz.toufani@bilkent TA
IE399 Summer Training II Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Merve Eser | EA325 - 3269 | merve.eser@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Mücahit Aygün | EA327 - 1438 | mucahit.aygun@bilkent TA
IE411 Mathematical Programming Halil İbrahim Bayrak | EA325 - 3269 | halil.bayrak@bilkent TA
IE448 Financial Issues in Engineering Projects Damla Akoluk | EA307 - 1156 | damla.akoluk@bilkent TA
IE452 Algebraic and Geometric Methods in Data Analysis Aleyna Kof | EA327 - 1438 | aleyna.kof@bilkent TA
IE457 Sustainable Operations Nilsu Uzunlar | EA305 - 1289 | nilsu.uzunlar@bilkent TA
IE462 Introduction to Advanced Manufacturing Technologies Nazlı Elif Hanoğlu | EA325 - 3269 | nazli.hanoglu@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Pelin Keşrit | EA307 - 1156 | pelinkesrit@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Berk Şahin | EA327 - 1438 | berk.sahin@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Ege Bilaloğlu | EA307 - 1156 | ege.bilaloglu@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice İsmail Burak Taş | EA327 - 1438 | burak.tas@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Serkan Turhan | EA305 - 1289 | serkan.turhan@bilkent TA
IE479 Distribution Logistics Aysu Özel | EA327 - 1438 | aysu.ozel@bilkent TA
IE485 Decision Making in Health Care Tuğba Denktaş | EA307 - 1156 | tugba.denktas@bilkent TA
IE496 Seminar in Production Systems Simay Tekgül | EA305 - 1289 | simay.tekgul@bilkent TA