Home » Ders Asistanları

Ders Asistanları

Ders Kodu Dersin Adı İsim | Ofis - Tel (290 XXXX) | E-Posta
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Büşra Güray | - - - | busra.guray@bilkent TA
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Şebnem Manolya Demir | - - - | manolya.demir@bilkent TA
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Çağla Fatma Dursunoğlu | EA307 - 1156 | cagla.dursunoglu@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Seyit Ulutaş | - - - | seyit.ulutas@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Büşra Bayrak | - - - | busra.bayrak@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Ece Çiğdem Karakoyun | EA305 - 1289 | ece.cigdem@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Bashir Abdullahi Bashir | EA305 - 1289 | bashir.ab@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Muhammad Umer | EA307 - 1156 | muhammad.umer@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Onur Kılınç | - - - | onur.kilinc@bilkent TA
IE299 Summer Training I Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE299 Summer Training I Aleyna Kof | EA327 - 1438 | aleyna.kof@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Deniz Akkaya | EA327 - 1438 | deniz.akkaya@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Buse Şen | - - - | buse.sen@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Mert Cüceloğlu | - - - | mert.cuceloglu@bilkent TA
IE324 Simulation Mahsa Abbaszadeh | EA305 - 1289 | mahsa.abbaszadeh@bilkent TA
IE324 Simulation Efe Sertkaya | EA327 - 1438 | efe.sertkaya@bilkent TA
IE324 Simulation Zeynep Yağmur Gökbayrak | - - - | yagmur.gokbayrak@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Zeynep Güven | - - - | zeynep.guven@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Simay Tekgül | EA305 - 1289 | simay.tekgul@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Sabri Umur Çetin | EA325 - 3269 | umur.cetin@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Milad Malekipirbazari | EA307 - 1156 | milad@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Merve Eser | EA325 - 3269 | merve.eser@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Tuba Yaman | - - - | tuba.yaman@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Nazlı Kalkan | - - - | nazli.kalkan@bilkent TA
IE375 Production Planning Nilsu Uzunlar | EA305 - 1289 | nilsu.uzunlar@bilkent TA
IE375 Production Planning İzzet Egemen Elver | - - - | egemen.elver@bilkent TA
IE375 Production Planning Parinaz Toufani | EA307 - 1156 | parinaz.toufani@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Duygu Söylemez | EA327 - 1438 | duygu.soylemez@bilkent TA
IE399 Summer Training II Nihal Berktaş | EA325 - 3269 | nihal.berktas@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management İrem Nur Keskin | EA327 - 1438 | irem.keskin@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Simay Ayça Çolak | EA305 - 1289 | ayca.colak@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Nazlı Elif Hanoğlu | EA325 - 3269 | nazli.hanoglu@bilkent TA
IE432 Quantitative Risk Management Şifanur Çelik | EA325 - 3269 | sifanur.celik@bilkent TA
IE440 Introduction to Financial Engineering Seyit Emre Düzoylum | EA327 - 1438 | emre.duzoylum@bilkent TA
IE443 Multi-objective Decision Analysis Tuğba Denktaş | EA307 - 1156 | tugba.denktas@bilkent TA
IE448 Financial Issues in Engineering Projects Damla Akoluk | EA307 - 1156 | damla.akoluk@bilkent TA
IE448 Financial Issues in Engineering Projects Şerife Yetişkin | EA305 - 1289 | serife.yetiskin@bilkent TA
IE451 Applied Data Analysis Deniz Barın | EA307 - 1156 | deniz.barin@bilkent TA
IE451 Applied Data Analysis Tolunay Alankaya | - - - | tolunayalankaya@bilkent TA
IE463 Operations Scheduling Deniz Şimşek | EA325 - 3269 | deniz.simsek@bilkent TA
IE468 Pricing and Revenue Optimization Dilara Sönmez | EA307 - 1156 | dilara.sonmez@bilkent TA
IE468 Pricing and Revenue Optimization Çağla Ergül | - - - | cagla.ergul@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Ömer Ekmekcioğlu | EA327 - 1438 | omer.ekmekcioglu@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Beste Akbaş | EA305 - 1289 | beste.akbas@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Atahan Bayır | - - - | atahan.bayir@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Başak Fiş | - - - | basak.fis@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis İsmail Burak Taş | EA327 - 1438 | burak.tas@bilkent TA
IE477 Production Systems Design - Synthesis Ege Bilaloğlu | EA307 - 1156 | ege.bilaloglu@bilkent TA
IE500 Mathematics of Operation Research Halil İbrahim Bayrak | EA325 - 3269 | halil.bayrak@bilkent TA
IE505 Mathematical Programming Zehranaz Dönmez | EA305 - 1289 | zehranaz.donmez@bilkent TA
IE523 Probabilistic Analysis Mücahit Aygün | EA327 - 1438 | mucahit.aygun@bilkent TA