Home » Ders Asistanları

Ders Asistanları

Ders Kodu Dersin Adı İsim | Ofis - Tel (290 XXXX) | E-Posta
IE102 A Process Outlook for Industrial Engineering Gül Çulhan | EA327 - 1438 | gul.culhan@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Nihal Berktaş | EA325 - 3269 | nihal.berktas@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Berk Şahin | - - - | berk.sahin@bilkent TA
IE202 Introduction to Modeling and Optimization Özlem Mahmutoğulları | EA305 - 1289 | o.mahmutogullari@bilkent TA
IE272 Manufacturing Processes and Operations Analysis Bashir Abdullahi Bashir | EA305 - 1289 | bashir.ab@bilkent TA
IE299 Summer Training I Merve Bolat | EA325 - 3269 | merve.bolat@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Halil İbrahim Bayrak | EA325 - 3269 | halil.bayrak@bilkent TA
IE303 Modeling and Methods in Optimization Deniz Akkaya | EA327 - 1438 | deniz.akkaya@bilkent TA
IE324 Simulation Aysu Özel | - - - | aysu.ozel@bilkent TA
IE324 Simulation Farzad Shams | EA305 - 1289 | farzad.shams@bilkent TA
IE324 Simulation Mahsa Abbaszadeh | - - - | mahsa.abbaszadeh@bilkent TA
IE324 Simulation Okan Dükkancı | EA325 - 3269 | okan.dukkanci@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Muhammad Umer | EA307 - 1156 | muhammad.umer@bilkent TA
IE325 Stochastic Models Çağın Ürü | EA307 - 1156 | cagin.uru@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Deniz Emre | EA307 - 1156 | denizemre@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Özge Şafak | EA307 - 1156 | ozge.safak@bilkent TA
IE342 Engineering Economic Analysis Simay Ayça Çolak | - - - | ayca.colak@bilkent TA
IE375 Production Planning Nazlıcan Arslan | EA305 - 1289 | nazlican.arslan@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Yücel Naz Yetimoğlu | EA327 - 1438 | naz.yetimoglu@bilkent TA
IE376 Production Information Systems Zehranaz Dönmez | EA305 - 1289 | zehranaz.donmez@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Parinaz Toufani | EA307 - 1156 | parinaz.toufani@bilkent TA
IE380 Quality Assurance and Reliability Damla Akoluk | EA307 - 1156 | damla.akoluk@bilkent TA
IE399 Summer Training II Harun Avcı | EA327 - 1438 | harun.avci@bilkent TA
IE399 Summer Training II Özlem Yılmaz | EA305 - 1289 | ozlem.yilmaz@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Mücahit Aygün | - - - | mucahit.aygun@bilkent TA
IE400 Principles of Engineering Management Kamyar Kargar | EA325 - 3269 | kamyar.kargar@bilkent TA
IE421 Introduction to Stochastic Processes Barış Bilir | - - - | baris.bilir@bilkent TA
IE428 Project Scheduling Hajar Novin Salari | EA305 - 1289 | hajar@bilkent TA
IE443 Multi-objective Decision Analysis Simay Tekgül | EA305 - 1289 | simay.tekgul@bilkent TA
IE453 Energy Systems Planning Milad Malekipirbazari | EA307 - 1156 | milad@bilkent TA
IE460 Quantitative Models in Supply Chain Management Emin Özyörük | - - - | emin.ozyoruk@bilkent TA
IE469 Industrial Applications of Operations Research Pelin Keşrit | EA325 - 3269 | pelinkesrit@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Ece Çiğdem | EA305 - 1289 | ece.cigdem@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Halit Metehan Dilaver | EA325 - 3269 | metehan.dilaver@bilkent TA
IE478 Production Systems Design - Practice Aleyna Kof | - - - | aleyna.kof@bilkent TA
IE482 Humanitarian Logistics Çağla Fatma Dursunoğlu | - - - | cagla.dursunoglu@bilkent TA
IE485 Decision Making in Health Care Saliha Ferda Doğan | EA325 - 3269 | ferda.dogan@bilkent TA
IE496 Seminar in Production Systems Beyza Çelik | EA325 - 3269 | beyza.celik@bilkent TA